Jump to content


Community Status Updates


Photo
Photo
Photo
Photo

Escarlate

Taengstagram is the greatest thing that has ever happened to our planet.
Apr 07 2013 01:05 AM
Photo

Escarlatenakypako

:DDD No to snad né :D Tak tohle jsem opravdu nečekala, to fakt ne :D Já a k-pop? Od února 2010 :D Ty? A neznáme se náhodou už odněkud? :D
Apr 06 2013 02:29 PM
  • Escarlate's Photo
    Escarlate
    Aha :) No třeba jo :) No... samozřejmě, že mám ráda jiné skupiny, ale nemůžu říct, že jsem součástí jejich fanklubu, protože o členech většinou nic moc nevím, jenom poslouchám jejich písničky a vím, kdo je kdo :D Ale jako druhou nejoblíbenější korejskou skupinu nemám, o druhé místo by se dělilo tak 10 interpretů (2NE1, CNBLUE, U-KISS, 4minute, After School, miss A, T-ara, G.NA, f(x), EXO atd atd), i když poslední rok... prostě B.A.P *-* hhh :D Ty mám moc ráda :) Komu fandíš ty? :)
    Apr 24 2013 09:08 AM
  • nakypako's Photo
    nakypako
    Ja taky spis posloucham jen pisnicky, ale 2. misto ma T-ara, ktera me do Kpopu zase dostala. A pak tady mame vsichni radi Big Bang(hlavne bratr, zna vsechny jejich pisnicky) a jeste Leessang, HaHa a Jongkooka diky Running Manu :D A celkove mam rada i v podstate celej SM :D
    Apr 26 2013 11:59 AM
  • Escarlate's Photo
    Escarlate
    Od BB se mi líbí spíš jejich starší tvorba, ty jejich songy co vydali po Tonight už mě tolik neberou. Leessang moc neposlouchám, znám možná dva songy a Running Mana vlastně ani nekoukám, pokud tam nejsou SNSD xDDD A od SM mě berou spíš girl groups, ehm SNSD & f(x). Z boybandů od SM mám nejraději EXO a pak DBSK. SJ a SHINee jsou... fajn, ale jejich hudební tvorba není většinou zrovna můj šálek čaje, maximálně jejich promo písničky. Jo, a ještě TRAX jsou fajn, ti mají pár povedených songů :)
    Apr 26 2013 12:20 PM
Photo
Photo

Escarlate

Happy b-day Kim Taeyeon!
Mar 08 2013 12:40 PM
Photo

EscarlateGray

Hi~ sorry for bothering you, but my messanger/inbox doesn't work, it keeps loading but never loads. I don't even know if you are the right person that can help me, but please, any advice what to do with it?
Jan 31 2013 11:58 AM
  • Gray's Photo
    Gray
    I just made a change that should fix the private messages issue. Let me know if you continue to have an issue :)
    Feb 07 2013 12:53 AM
Photo

Escarlate

2013: The Soshi year
Jan 02 2013 09:35 AM
Photo
Photo

smileyxpaulaEscarlate

Happy birthday, and have an amazing day~! ^__^
Sep 08 2012 10:12 PM
Photo

smileyxpaulaEscarlate

Happy birthday, and have an amazing day~! ^__^
Sep 08 2012 10:11 PM
Photo
  • Escarlate's Photo
    Escarlate
    Still can't PM http://soshified.com/forums/topic/66732-guardian-of-hellfrom-hell-to-heaven-chapter-6037/page__st__700#entry5569871
    Sep 10 2012 10:44 PM
Photo